Ücretsiz Kargo ve aynı gün kargo

Saf terapötik kalite organik, ecocontrol sertifikalı aromaterapi uçucu yağdır ve Pogostemon cablin bitkisinin tümünden elde edilir. Oshadhi orijini Endonezya’dır. Paçuli'nin karışımlara egzotik bir nota ekleyen çok farklı, çılgın, dünyevi, sıcak ve tatlı bir kokusu vardır. 


Silhat (Paçuli - Patchouli) Faydaları

Bu yağın özellikle kaşıntılı, kuru cilt üzerinde cilt bakımı için kullanıldığında mükemmel bir yatıştırıcı etkiye sahip olduğu bilinir ve ayrıca olgun cilt üzerinde de tavsiye edilir. Anti-inflamatuar ve anti-bakteriyel özelliği vardır. Ruh üzerinde topraklama, onarma ve duyusal etkisi olduğu bilinir. Paçuli, stresi hafifletir, nefesi yavaşlatır, engellemeleri kaldırır ve zihni aydınlatır. İyi bir meditasyon yağıdır.

Enfeksiyon, mantar,  bağışıklık ve dolaşım sistemleri, mide, spazm, hazım, ateş, soğuk algınlığı, bronşit, öksürük, adet  düzensizliği, şeker ve prostata  tedavileri için alternatif olarak önerilir. Depresyon, huzursuzluk, kalp  sıkıntısı, sinirsel baş ağrısı, migren  ve uykusuzluk  şikayetlerini azalttığı bilinir. Bitkisel bir antidepresan olarak kullanılabilir. Böcek sokmalarına karşı etkisi olduğu bilinir.