Teslimat

Siparişiniz, en geç 3 gün içerisinde kargoya teslim edilir. Ürünün kargoya verilmesi stoklara ve operasyonel sürece bağlı olduğundan, gecikmeler yaşanabilmektedir. Cumartesi ve pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Ürününüz MNG Kargo’ya teslim edildikten sonra, mesafelere göre teslimat süresi değişim göstermektedir ve cumartesi günleri teslimat yapılmamaktadır. Siparişinizin ne zaman ulaşacağı ile ilgili daha detaylı bilgiyi siparişlerim sayfasında bulabilirsiniz.

İade

Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içerisinde MNG kargo ile karşı ödemeli olarak tarafımıza gönderip iade edebilirsiniz. Kullanılmış, ambalajı açılmış veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade edilmelidir.

Ürün iadesi için; e-mail adresinize gönderilmiş olan mail adresinden yada telefonla iletişime geçip, ürünün kullanılmamış ve tüm aksesuarları ile eksiksiz bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

Gelen ürün öncelikle Vepa Group tarafından incelenir. KARMA Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve kullanılma durumu tespit ederse ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade onaylandığında, yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ürün ücreti kredi kartınıza iade edilir. Bu süre Karma Sağlık’ın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar. İade işleminiz tamamlandığında, detayı sitemize üye olduğunuz e-mail adresinize gönderilir.


İade Adresi:

KARMA Sağlık Hizmetleri Ltd.Şti
Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No.7/1 K.4 MS Çevik İş Merkezi Dikilitaş / Beşiktaş - İstanbul


MNG Kargo Müşteri Kodu: 225935140


Değişim:

oshadhi.com.tr’da ürün değiştirme işlemi uygulanmamaktadır. Satın aldığınız ürünü beğenmemeniz durumunda ürünü değiştirebilir, beğendiğiniz başka bir ürün için tekrar sipariş oluşturabilirsiniz. Gönderilen ürünler, ambalajında, eksiksiz ve hasarsız olarak teslim alındığı haliyle iade adresine ulaştırılmalıdır. Aksi halde değişim/iade işlemi kabul edilmemektedir.