Ücretsiz Kargo ve aynı gün kargo

Bu yabani bitki geleneksel yöntemler kullanılarak üretilen, terapötik kalitede aromaterapi uçucu bir yağdır ve reçineden elde edilir. Vahşi doğadan yüzde yüz saf organik aromaterapi yağıdır. Oshadhi orijini Umman'dır. Bu yağ sığla ağacının gövdesinden elde edilen balzamdır. Parfümeri sanayiinde sabun yapımında, verniklerde ve bazı tıbbi uygulamalarda faydalanılır. Günlük ağacı için çevresinde yaşayan hayvanların bile yaralarını, ağaçtan akan balzama sürerek iyileştirdikleri söylentisi vardır. Antibakteriyel ve antiseptik özellikleri üzerinde durulur.

Bu uçucu yağ uzun zamandır meditasyon, maneviyat ve daha yüksek bilinç arayışı ile ilişkilendirilmiştir. Gizemli, balzamik ve baharatlı bir aroması vardır.

Cilt için Kaya Gülü ve Kuşburnu Çekirdeği yağı ile karıştırılabilir. Limon, Mür ve Sandal ağacı esansiyel yağları ile iyi uyum sağlar.

Frankincense sacra'nın (kutsal frankincense) tüm buhur (difüzerda ortam kokulandırma amaçlı kullanılan) yağlarının en iyisi olduğu söylenir.

Günlük Yağı Faydaları

Zihinsel ve duygusal sakinleştirici ve dengeleyici olarak karışıklık içindeki zihne tutarlılık ve düzen sağlar. Kendini güvende hissetmeme, kendini eleştirme, şüphecilik ve takıntılı olma hallerine fayda sağlar. Yorgunluğun giderilmesinde, cildin kendini yenilemesinde ve yara izlerinin kapatılmasında yeni hücrelerin oluşmasında yardımcı olur. Günnük (Sığla) yağı özellikle ülser, gastrit, reflü, mide asidi gibi rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılır. Bu yağ sığla ağacının gövdesinden elde edilen balzamdır. Parfümeri sanayiinde sabun yapımında, verniklerde, tütüne tat vermede ve bazı tıbbi uygulamalarda faydalanılır. Uyuz ve mantar gibi cilt rahatsızlıklarında, antiseptik, parazit öldürücü olarak haricen kullanılır. Astım ve bronşit gibi üst solunum yolu hastalıklarının tedavisinde de yararlanılır. Günlük ağacı için çevresinde yaşayan hayvanların bile yaralarını, ağaçtan akan balzama sürerek iyileştirdikleri söylentisi vardır. Ciltte siyah noktaları ve akneleri temizler. Antibakteriyel ve antiseptik özellikleri vardır.